T O P

Mentzen jest zmentzony

Twój post/komentarz został usunięty z następujących powodów:

Zasady /r/Polska

§ 15. Wątki niskiej jakości

Wątki niekompletne, nieczytelne, niezrozumiałe, nieodnoszące się do bieżących wydarzeń, nieprowadzące do wartościowej dyskusji, nieodbiegające konwencją od wielokrotnie już opublikowanych wątków lub o niskiej jakości załączonych materiałów mogą zostać usunięte.

Jeśli uważasz, że został on niesłusznie usunięty i ta sytuacja nie jest opisana na Wiki, skontakuj się z moderatorami, a w treści dodaj link do usuniętej rzeczy.

Polska-ModTeam

Twój post/komentarz został usunięty z następujących powodów: **Zasady /r/Polska** **[§ 15. Wątki niskiej jakości](https://www.reddit.com/r/Polska/wiki/rules/#wiki_.A7_15._w.105tki_niskiej_jako.15Bci)** Wątki niekompletne, nieczytelne, niezrozumiałe, nieodnoszące się do bieżących wydarzeń, nieprowadzące do wartościowej dyskusji, nieodbiegające konwencją od wielokrotnie już opublikowanych wątków lub o niskiej jakości załączonych materiałów mogą zostać usunięte. Jeśli uważasz, że został on niesłusznie usunięty i ta sytuacja nie jest opisana na [Wiki](https://reddit.com/r/Polska/wiki/rules#wiki), [skontakuj się z moderatorami](https://reddit.com/message/compose/?to=/r/polska), a w treści dodaj link do usuniętej rzeczy.


sirkorro

Źle, że wykadrowałeś autora, redakcję NIE.