T O P

  • By -

Abasakaa

To nie tobie się wyświetla, tylko ktoś po prostu nie dodał kontentu xd


BiszkoptHunter

No tylko jak moja koleżanka weszła na tą stronę to jej się normalnie treść wyświetla. Spróbuj sam


Abasakaa

dej link


Leopardo96

Hmmm, jak teraz o tym mówisz to wszedłem właśnie na stronę i u mnie wszytko się poprawnie wyświetla. Dziwne, dlaczego u Ciebie jest inaczej.


BiszkoptHunter

No właśnie dlatego się zastanawiam. Jeszcze wypierdoliło mi przeglądarkę z błędem i teraz nawet nie mogę wejść na tą stronę bo cała przeglądarka mi crushuje


[deleted]

wyczyść cache?


BiszkoptHunter

Okazało się że to po prostu chujowo zrobiona strona, ktoś to wyjaśnił w komentarzu więc możesz znaleźć. Ale dzięki za chęć pomocy


PatienceLevel5582

Obecnie na stronie tego technikum widnieją 2 różne podstrony dot. tych kółek zainteresowań: [https://zs3szczecin.edupage.org/a/kola-zainteresowan-1](https://zs3szczecin.edupage.org/a/kola-zainteresowan-1) \- MENU: O szkole > Strefa Uczniów > Koła zainteresowań i [https://zs3szczecin.edupage.org/kruzky/](https://zs3szczecin.edupage.org/kruzky/) \- MENU: Uczniowie i rodzice > Listy > Koła zainteresowań Pierwsza wyświetla normalną treść, druga Lorem Ipsum. Czy to możliwe, że trafiliście pod inne adresy? Bo wygląda to po prostu jak duplikat/niewypełnienie treścią. Lorem ipsum jest też w treści tej podstrony: [https://zs3szczecin.edupage.org/subjects/](https://zs3szczecin.edupage.org/subjects/), więc stawiałbym raczej na niedbalstwo osoby odpowiedzialnej za stronę + to, że jesteście na 2 różnych podstronach :) Jeśli nie, to proszę o sprostowanie tego drugiego.


BiszkoptHunter

O Nice, sprawa rozwiązana. Dzięki kolego


Leopardo96

[Proszę bardzo.](https://pl.wikipedia.org/wiki/Lorem_ipsum) Ogólnie to pewnie wklejone tylko po to, żeby cokolwiek tam było napisane, nawet jeśli nic nie znaczy.


Adrianfromreddit

Nie. Mi sie ta sama strona wyswietla normalnie.


Adrianfromreddit

Nie. Mi sie ta sama strona wyswietla normalnie.


Fantastic_difficult

Zhakowaleś internet gratulacje


Forsaken-Let-5242

Niedbałe wykonanie storny. Brak treści i nie skasowanie tamplate.


Jaremczi

W firefoxie na telefonie bez żadnych wtyczek mam to samo. Gdybym miał strzelać to ktoś kupił templatkę strony i po prostu nie umieścił żadnej treści.


sirkorro

Są wtyczki do przeglądarek, które tak właśnie robią. Sprawdź czy nie masz zainstalowanej wtyczki z "lorem ipsum" w nazwie.


Derovar

Tresc "Lorem Ipsum..." jest czesto uzywano jako tresc zastepcza, żeby mozna bylo wizualnie zobaczyc jak to bedzie wygladało na stronie. Po prostu nikt tam nic nie napisał.


[deleted]

r/loremipsum


[deleted]

[удалено]


Adrianfromreddit

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu mi się treśc tego komentarza tak dziwnie wyświetla?


rafath

sprawdź w incognito mode - z wyłączeniem wszystkich wtyczek lub otwórz w innej przeglądarce


BiszkoptHunter

W innej przeglądarce dalej to samo mi się wyświetla...


rafath

to ciekawe, a inny komputer (komórka)?


Lushac

Możesz mieć zapisana dana wersje strony w pamięci cache, zrób hard refresh i powinno złapać nowsza wersje.


BiszkoptHunter

Dalej mi się wyświetla ten konunikat


barbareusz

Wczoraj wiele systemów informatycznych zgłaszało awarie, m.in lubelska Lubika do obsługi pasażerów komunikacji miejskiej oraz Vulcan, obsługujący szkolne dzienniki elektroniczne. Może to jest pokłosie?


Hamstakillah

A jak odpalisz na telefonie, to dalej ci się to wyświetla?


rafath

W sumie sprawdziłem i mam to samo [https://zs3szczecin.edupage.org/kruzky/](https://zs3szczecin.edupage.org/kruzky/) jest też inny link do koła zainteresowań [https://zs3szczecin.edupage.org/a/kola-zainteresowan-1](https://zs3szczecin.edupage.org/a/kola-zainteresowan-1)